Sekretāre/Personīgais asistents

Ja tev ir pietiekoši daudz līdzekļi, lai varētu atļauties personīgo asistentu, jeb sekretāri, tad šī iespēja tev noteikti ir jāizmanto, jo tas tavu dzīvi ļoti daudz atvieglos un daudzas lietas, ko tu tagad dari pats tu varēsi deleģēt šim cilvēkam un vairāk darīt tieši tās lietas, kas tev vai tavam biznesam ir svarīgākas. Personīgais asistents parasti ir tikai ļoti retam uzņēmējam, bet pamatā jau, tā tam nevajadzētu būt, jo tiklīdz, kā tu vari atļauties maksāt vismaz 500Eiro algu mēnesī, tā jau tu vari sākt meklēt cilvēku, kas tev darīs visas tās lietas, ko tu pats nevēlies vai arī, kuras tev nez ļoti mazu vai pilnīgi nekādu pievienoto vērtību.

Personīgajiem asistentiem arī ir dažādi veidi, kur viszināmākais ir sekretārs, jeb cilvēks, kas pieņem zvanus un sarunā ar cilvēkiem dažādus tikšanās laikus, lai tas nebūtu jādara tev pašam, bet šādā veidā sekretārs nereti ir limitēts un ar personīgo asistentu es domāju cilvēku, kas darīs pilnīgi visu ko tu viņam liec sākot no labākā daktera pilsētā atrašanu līdz vēstules nosūtīšanu taviem vecākiem kādā no svētku dienām. Šāds cilvēks noteikti, ka ir svarīgs cilvēkiem, kuri ir ļoti aizņemti ar darbiem un tāpēc nav laika ikdienā darīt dažādas lietas, kas aizņem daudz laiku, kuras tad arī var uzticēt šim personīgajam asistentam.

Pareizā cilvēka atrašana
Personīgā asistenta atrašana ir ļoti svarīgs solis un tas pamatā arī ir visgrūtākais, jo tev vajag atrast cilvēku, kurš būs spējīgs atrast jebko ko tev vajag un izdarīt visu, ko tu šim cilvēkam prasi. Viņam ir jābūt pietiekoši komunikablam, lai norunātu dažādas tikšanās, bet arī jāmāk rīkoties ar tehnoloģijām lai plānotu tavu dienas kārtību un veidotu dažādas atskaites. Un, protams, vispār jāvēlas palīdzēt tev, jo diezin vai tu būsi priecīgs par cilvēku, kurš tikai dara savu darbu un domā, ka tas neko pasaulei nesniedz. Tev ir gan jāpiedāvā pietiekoši liels atalgojums, lai cilvēks justos labi, gan arī jāparāda, kāpēc viņam vajadzētu tev palīdzēt darīt dažādus darbus, jo ja tu nodarbojies ar tādām lietām, kas nav cēlas un nesniedz cilvēcei vērtību, tad šādu cilvēku atrast būs grūti. Noteikti, ka tev būs jāmeklē ilgi un cītīgi, līdz izdosies atrast īsto cilvēku, un galvenais pēc iespējas ātrāk atlaid tos, kas tev nav vajadzīgi, jo pretējā gadījumā tu vari saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu un zaudēt naudu.

Personīgais asistents var paveikt brīnumus, bet viņam to ir jāgrib darīt un tāpēc tev viņš būs jāpārliecina, kāpēc gan viņam vajadzētu nākt strādāt tieši pie tevis nevis pie kāda cita.