Labākās dienaskārtības plānošanas programmas

Ir cilvēki, kuri savas ikdienas dienaskārtības izplānošanu uztic cilvēkiem, kuriem, iespējams,tas padodas daudz labāk vai cilvēkiem, kuri vienkārši ikdienā strādā tikai un vienīgi pie šī uzdevuma – personīgajiem asistentiem -, taču mūsdienu tehnoloģu laikmetā, kad ir pieejamas daudz un dažādas ierīces un programmas, kādēļ gan lai šim uzdevumam neizmantotu kādu no daudzām dienaskārtības plānošanas programmām. Tādēļ šeit es apkopošu dažās no labākajām šādām programmām, kuras ir visefektīvākās, visvieglāk pārvaldāmās un visizdevīgākās.

AnyTime Organizer
Viena no šādām programmām ir programma ar nosaukumu AnyTime Organizer. Šī programma papildus parastajiem un ierastajiem dienaskārtības plānošanas rīkiem piedāvā arī tādas iespējas kā pilnu kalendāru, darāmo darbu saraksta izveidi un pat virtuālās līmlapiņas, kas viss tev palīdzēs plānot savu ikdienu un atcerēties ikvienu svarīgu darāmo darbu. Papildus šīm iespējām AnyTime ir vienkārša un saprotama uzbūve, kuru varēs izmantot pat cilvēks, kurš ar datoriem ir uz Jūs, un to var savienot arī ar savu mobilo telefonu vai planšetdatoru, kas nodrošinās, ka tev vienmēr būs līdzi savs kalendārs un darāmo darbu saraksti.

My Ultimate Organizer 7
Šī ir vēl viena efektīva ikdienas plānošanas programma, kura nodrošinās, ka tu vairs nekad neaizmirsīsi svarīgas tikšanās, pasākumus un darāmos darbus. My Ultimate Organizer mazāk atgādina īstu, reālu plānotāju, bet vairāk līdzinās īstas programmas dizainam. Šis virtuālais plānotājs piedāvā daudzu un dažādas iespējas, kuras palīdzēs izplānot kā ikdienu, tā uzņēmuma darbību, jo tajā ir iespējas vienkārši uzskaitīt savus izdevumus, arī ātrā kredīta aizņemšanos papildus izmaksu iespējamībai, izveidot sev piezīmes, un pat uzreiz rakstīt e-pastus, speciāli neverot vaļā interneta pārlūku. Vienīgais šīs programmas mīnuss ir, ka tā nedarbojas uz Windows 7 operētājsistēmas.

Efficient Man’s Organizer
Kā jau šīs plānošanas programmas nosaukums liecina, tā ir efektīva dienaskārtības plānošanas programma, kura ļaus tās lietotājiem sakārtot savus ikdienas darāmos darbus, jebkādas tikšanās, pasākumus paredzamā izskatā, lai vairs nekad neko nevarētu aizmirst izdarīt. Šai programmai ir arī vienkāršs un labi saprotams izskats, kas atvieglo sava plāna pārredzamību un pašas programmas lietošanu. Un, lai gan šai specifiskajai programmai nav daudz papildus funkciju, tās bieži vien nav nemaz nepieciešamas, ja ir vienkārša un pārredzama programma.

Lai gan šīs programmas ir labākās šāda veida dienaskārtības plānošanas programmas, tās visas ir par maksu, kas nozīmē, ka tev būs nepieciešami mazliet līdzekļi, lai varētu efektīvāk plānot savu laiku.