Kā savā ikdienas grafikā ieplānot fiziskās aktivitātes?

Mūsu ikdienas grafiki gandrīz vienmēr ir saspringti un pilni ar dažādām aktivitātēm. Papildus darbam, bieži vien mēs apmeklējam kādus kursus vai pasākumus, satiekamies ar dažādiem cilvēkiem un vēl pa vidu vēlamies atpūsties, dodoties apskatīt jaunāko teātra izrādi vai kinofilmu. Un pēc visām šīm aktivitātēm mums galīgi neatliek laika doties uz sporta zāli vai ieplānot skrējienu pa tuvējo parku. Tā kā fiziskās aktivitātēm ir ļoti būtiska nozīme, jo tās mums ļauj uzturēt sevi labā fiziskā formā un arī uzlabot savu veselību, tad noteikti nevajadzētu aizmirst par fiziskajām aktivitātēm. Bet kā tad ieplānot šīs fiziskās aktivitātes mūsu ikdienas grafikos?

Pirmais solis, lai veiksmīgi fiziskās aktivitātes ieplānotu savā darāmo darbu sarakstā, ir nolemt, cik bieži un kādas fiziskās aktivitātes mēs veiksim vienas nedēļas laikā. Ja tu esi iesācējs, tad noteikti tev nevajadzēs fiziskām aktivitātēm atvēlēt vairāk par 2 līdz 3 reizēm nedēļā un katrā no šīm reizēm par 1 līdz 2 stundām. Taču, šāds grafiks lieliski var darboties arī tiem, kuri ar fiziskām nodarbēm un treniņiem ir uz tu. Piemēram, tu vari 2 reizes nedēļā doties uz intensīvu intervālu treniņu uz savu tuvējo sporta zāli, jo, lai gan šādi treniņi ilgst no 45 līdz 90 minūtēm, tie ir ļoti efektīvi. Vai tu, piemēram, vari atvēlēt 2 vai 3 reizes nedēļā pa 2 stundām trenažieru zāles apmeklējumam, kad tu pats vari izvēlēties kādus vingrojumus veikt.

Otrais solis, ir patiešām ik nedēļu ierakstīt šos treniņu laikus savā dienas kārtībā, lai tev būtu pienākums uz tiem doties, tāpat kā tu apmeklētu darba sapulci vai tikšanos ar klientiem. Šādi tu piespiedīsi sevi ik nedēļas veikt kādas fiziskās aktivitātes un drīz vien tava fiziskā forma ievērojami uzlabosies.

Vēl viens labs padoms, kā turēties pie savu fizisko aktivitāšu apmeklēšanas, ir iegādāties jaunu sportošanas apģērbu, un turēt to vienmēr tuvumā, piemēram, savā mašīnā vai birojā. Visizdevīgāk apģērbu sportošanai ir iegādāties ar mājaslapas AliExpress palīdzību, kurā tu uzreiz vari redzēt salīdzinātas preces, to cenas un jaunākās akcijas. Un tas, ka tu vismaz vienu sportošanas apģērba komplektu turēsi sev pa rokai nodrošinās, ka, piemēram, ja darba dienas laikā tev atbrīvojas kāda stunda laika, tu šo stundu vari pavadīt sportojot, jo kaut vai neilgs treniņš ir labāks, nekā nesportošana un fizisko aktivitāšu neveikšana.